System multi firmy AUX

Wybierany przez wielu klientów jako kompromis ceny do jakości. Nasza firma posiada autoryzację na montaż i serwis tych urządzeń i nie tylko.

Klimatyzator GREE G-TECH

Zamontowany przed generalnym remontem. Instalacja ukryta w bruzdach a skropliny poprowadzone do odpływu. 

W naszej firmie używamy tylko narzędzi najlepszej jakości.

Odwierty wykonywane przy użyciu wiertnicy diamentowej są idealne a przy tym nie zostawiają po sobie żadnego brudu. Całość prac budowlano – instalacyjnych przebiega w nieskazitelnych warunkach. 

Ułożenie instalacji pod system multi-split.

Rury klimatyzacyjne będą schowane pod elewacją a całość rurociągów została napełniona azotem, żeby mieć pewność odnośnie szczelności układu. 

Montaż klimatyzacji z takimi widokami to czysta przyjemność.

Pamiętajcie, że tylko wybór autoryzowanego instalatora oraz regularnych przeglądów zapewnia wieloletnią gwarancję. Tak serwisowane urządzenia pozostaną bezawaryjne przez długi czas. 

AUX Freedom czyli hit sezonu.

Idealny klimatyzator do chłodzenia pomieszczeń biurowych i mieszkalnych w lato w bardzo atrakcyjnej cenie wraz z 5-cio letnią gwarancją.
Montaż tłumików drgań był zabiegiem modernizującym te układy chłodnicze dzięki czemu już nie pojawią się tam nieszczelności spowodowane wibracjami a montaż obejm z odpornymi na wysokie temperatury gumami zapobiegnie przecieraniu się rur na wskutek ich pracy.

Zamontowanie zaworu kulowego przy tak rozległej instalacji jak ta pozwoli na znaczne skrócenie czasu serwisu, który przełoży się na mniejsze koszty poniesione przez klienta. Wymiana filtrów i oleju w instalacjach chłodniczych i mroźniczych przekłada się na bezawaryjną pracę takiego układu. 

Wymiana uszkodzonych zaworów rozprężnych na nowe renomowanej firmy Danfoss.

Lutowanie zostało wykonane przez personel ze specjalnymi certyfikatami umożliwiającymi wykonywanie takich prac. 

Przed malowaniem i remontowaniem mieszkań, domów i biur warto zdecydować się na montaż klimatyzacji.

Instalacja po przeprowadzeniu prac wykończeniowych będzie niewidoczna.

Wszystkie nasze urządzenia są montowane tylko na certyfikowanych podwieszakach i podstawach.

Dodatkowo montujemy gumy amortyzujące, które niwelują wibracje. Koryta montażowe bardzo dobrze maskują przewody od klimatyzacji.

AUX J-Smart w wersji czarnej to flagowy model tego producenta.

Elegancki designie oraz fantastyczne wykonanie sprawiają, że jest on bardzo często wybieranym urządzeniem przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesności wnętrz. 

Montaż chłodni w zakładzie kamieniarskim.

Urządzenie chłodnicze typu monoblock schładza to pomieszczenie w bardzo szybkim tempie a zasilane jest ekologicznym czynnikiem chłodniczym.

Kolejna już dostawa urządzeń firmy AUX.

Montujemy również klimatyzatory oraz systemy klimatyzacji innych firm takich jak: Samsung, Gree, SEVRA, Mitsubishi, Toshiba, Daikin, LG, Midea, Rotenso, Fuji Electric, Fujitsu.